Nowy serwis dla osób szukających pracy za granicą


emigranta_logoPolska sytuacja gospodarcza pozostawia niestety wiele do życzenia. Wbrew wszelkim opiniom rządzącym wcale nie jesteśmy taką zieloną wyspą, a może inaczej Polska jest cudownym domem kojarzącym się z pięknem zielenią i pachnącym świątecznym obiadem domem i tu znowu niestety tylko świątecznym. Polacy coraz częściej wybierają emigrację, gdyż tu prócz piękna zielonej ziemi nic nie ma. Politycy nawiązując do zieleni naszego kraju zapewne mieli na myśli koncepcję ekonomiczną greenfield – czyli miejsc gotowych pod inwestycję, ale w których nie ma żadnego zaplecza jedynie zielone pola.

Jeżeli odnajdujecie się Państwo w powyższych słowach, już dziś proponujemy Wam nowy serwis internetowy emigranta.com. Serwis ten powstał z myślą o pomocy osobom, które nie mogą odnaleźć się w polskiej rzeczywistości rynkowej. Nie znajdują w Polsce pracy w uwagi na bezrobocie, wiek, czy w końcu nieproporcjonalne do wykształcenie, bądź/i doświadczenia zarobki.

Serwis, który oddajemy do Państw użytku jest skierowany zarówno do osób szukających pracy zagranicą, jak również pracodawców. Stworzyliśmy system łatwego i przejrzystego dodawania ogłoszeń, dzięki panelowi użytkownika. Każde ogłoszenie dodatkowo może zostać wyróżnione i może być promowane.

Emigranta.com jest serwisem, w którym będziecie mogli państwo odnaleźć ciekawe oferty pracy zagranicą, porady dotyczące szukania pracy, aklimatyzacji w nowym państwie i w nowej rzeczywistości. Strona została stworzona w sposób umożliwiający szybkie odnalezienie szukanych fraz, oferty pracy, aktualności dotyczącej sytuacji rynkowej, czy aktualności odnośnie prowadzonych rekrutacji do pracy. Aby ułatwić wyszukiwanie zaproponowaliśmy również opcje popularnych kategorii, wśród nich praca w Anglii, praca w Niemczech itp.

Praca za granicą to również praca w nietypowych dla naszego rynku pracy zawodach, co również będziecie mogli Państwo śledzić w naszym serwisie.  Witryna została wzbogacona o linki firm wspomagających pracowników polskich poza granicami kraju oraz o wtyczki do serwisów społecznościach i skrzynek e-mailowych, aby jeszcze bardziej usprawnić korzystanie ze strony.

Zapraszamy zatem do zapoznania się ze stroną i korzystania z niej!